news

Anty-DDoS!

Jan. 17, 2024


Dlaczego nasze zabezpieczenia Anty-DDoS to dobry wybór?

W cyfrowym świecie, gdzie ataki DDoS stają się coraz bardziej zaawansowane i szkodliwe, kluczowe jest zapewnienie Twojej stronie internetowej, serwerowi dedykowanemu lub wirtualnemu optymalnej ochrony na kilku poziomach zaawansowania. Nasza infrastruktura Anty-DDoS reprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie, zapewniając spokój i bezpieczeństwo Twojej działalności.

W taki sposób chronione są Twoje usługi:

  1. Zaawansowany System Filtrowania z Wykorzystaniem DPDK: Nasza infrastruktura wykorzystuje Data Plane Development Kit (DPDK), który znacząco przyspiesza przetwarzanie i filtrowanie ruchu sieciowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie efektywnie radzić sobie z ogromnymi wolumenami danych, charakterystycznymi dla ataków DDoS, minimalizując ryzyko przeciążenia serwera i zapewniając ciągłość działania Twojej strony.
  2. Zaawansowana Analiza z Flow oraz Packet Sensor: Nasze rozwiązania Anty-DDoS nie tylko filtrują ruch, ale także przeprowadzają dogłębną analizę każdego pakietu. Flow oraz Packet Sensor pozwalają na wykrywanie nawet najmniejszych anomalii w ruchu, co umożliwia szybką reakcję i neutralizację potencjalnych zagrożeń, zanim zdążą one wpłynąć na działanie Twoich serwerów.
  3. Skuteczność w Realnym Czasie: Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii, nasza infrastruktura Anty-DDoS działa w czasie rzeczywistym, zapewniając natychmiastową reakcję na wszelkie niepokojące aktywności. To oznacza, że możesz skupić się na swojej działalności biznesowej, wiedząc, że Twoje usługi są chronione przez całą dobę.
  4. Zmniejszenie Fałszywych Alarmów: Precyzyjna analiza ruchu pozwala na skuteczne odróżnienie legalnego ruchu od ataków DDoS, co znacznie zmniejsza ilość fałszywych alarmów i pozwala na płynne funkcjonowanie Twojej strony bez niepotrzebnych przerw.
  5. Ochrona Przed Szeroką Gamą Ataków: Nasza infrastruktura jest zaprojektowana, aby chronić przed różnymi typami ataków DDoS, od wolumetrycznych, przez ataki na warstwę protokołu, aż po zaawansowane ataki na warstwę aplikacji. Bez względu na rodzaj i skomplikowanie ataku, nasze rozwiązanie jest przygotowane, aby sprostać wyzwaniu.
  6. Pełna Zgodność i Niezawodność: Nasze systemy są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa, co zapewnia nie tylko ochronę przed atakami DDoS, ale także zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony danych i prywatności online.

Wybierając nasze usługi hostingowe i serwerowe, otrzymujesz zaawansowaną infrastrukturę Anty-DDoS w cenie usługi.