news

Nasza kolokacja!

Feb. 15, 2024


Nowoczesne Data Center i Kolokacja w k.pl – Bezpieczeństwo i Niezawodność na Wyciągnięcie Ręki

Wybór odpowiedniego data center i usługi kolokacji jest niezbędny dla zapewnienia niezawodności, bezpieczeństwa i efektywności operacyjnej. k.pl z dumą przedstawia swoje nowoczesne data center, oferując usługi kolokacji serwerów U oraz typu tower, spełniające najwyższe standardy branżowe.

 

 

Infrastruktura Data Center: Nasze centrum danych rozciąga się na 4 piętrach, oferując elastyczne rozwiązania dla różnych potrzeb – od dedykowanych kiosków i szaf, po pojedyncze jednostki U. Każde pomieszczenie zaprojektowano z myślą o optymalizacji przestrzeni i efektywności energetycznej.

 

Certyfikat ISO 27001: Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatu ISO 27001, który jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa danych. Nasze procedury i praktyki są regularnie audytowane, co gwarantuje klientom spokój ducha w kwestii ochrony ich cennych informacji.

 

Lokalizacja w Polsce: Wszystkie dane są przechowywane na terenie Polski, co zapewnia zgodność z lokalnymi i europejskimi przepisami o ochronie danych, w tym RODO.

 

Zasilanie i Redundancja: Nasze data center jest wyposażone w podwójne, niezależne źródła zasilania, każde z nich wspierane przez UPS i agregaty prądotwórcze. To zapewnia ciągłość działania usług nawet w przypadku awarii zewnętrznych sieci energetycznych.

 

Rozwiązania Telekomunikacyjne: Jesteśmy węzłem, w którym spotykają się wszyscy główni dostawcy internetu w Polsce, co gwarantuje szybką i stabilną łączność oraz dostęp do szerokiego zakresu usług telekomunikacyjnych.

 


Wybierając naszą kolokacje zyskujesz nie tylko zaawansowane technologicznie miejsce do przechowywania danych, ale również spokój ducha, wiedząc, że Twoje informacje są chronione na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i dostosować je do specyficznych potrzeb Twojej organizacji.