news

Neutralność Telekomunikacyjna

Feb. 10, 2024


Nasze Data Center: Centrum Neutralności Komunikacyjnej z Bezpośrednimi Połączeniami do Największych IX w Europie


W świecie cyfrowym, gdzie szybkość i niezawodność transferu danych są kluczowe, nasze data center wyróżnia się jako model neutralności komunikacyjnej. Dzięki bezpośrednim połączeniom z największymi europejskimi punktami wymiany internetowej (IX) takimi jak AMS-IX i DE-CIX, oraz współpracy z czołowymi operatorami telekomunikacyjnymi, zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług i połączeń.

 

 

Neutralność komunikacyjna:
Nasze data center jest całkowicie neutralne komunikacyjnie, co oznacza, że nie faworyzujemy żadnych dostawców usług internetowych. Dzięki temu nasi klienci mają wolność wyboru oraz dostęp do szerokiej gamy dostawców, co zwiększa konkurencyjność i oferuje lepsze warunki cenowe.

 

 

Połączenia z wiodącymi IX:
Jesteśmy bezpośrednio podłączeni do wiodących punktów wymiany internetowej w Europie, w tym do AMS-IX (Amsterdam Internet Exchange) i DE-CIX (German Commercial Internet Exchange). Te połączenia zapewniają niższe opóźnienia, większą przepustowość i lepszą jakość połączeń internetowych.

 

Zalety:

 

  • Szybsze i bardziej niezawodne połączenia
  • Lepsza optymalizacja ruchu sieciowego
  • Możliwość skorzystania z międzynarodowych połączeń

 

 

Współpraca z czołowymi operatorami:
Współpracujemy z renomowanymi operatorami telekomunikacyjnymi, takimi jak Orange, Exatel, Netia i T-Mobile. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom szeroki zakres usług, od dedykowanych łączy po zróżnicowane rozwiązania sieciowe.

 

Zalety:

 

  • Dostęp do różnorodnych usług telekomunikacyjnych
  • Współpraca z doświadczonymi i zaufanymi operatorami
  • Elastyczność w dostosowywaniu usług do potrzeb klienta

 

 

Zaawansowana infrastruktura:
Nasze data center wyposażone jest w nowoczesną infrastrukturę, która gwarantuje wysoką dostępność, bezpieczeństwo i skalowalność usług. Regularne aktualizacje i inwestycje w technologię zapewniają, że jesteśmy na czele branży pod względem jakości i innowacyjności.

 

 


Wybierając nasze data center, nasi klienci korzystają z zalet neutralności komunikacyjnej oraz bezpośrednich połączeń z kluczowymi punktami wymiany internetowej w Europie i współpracy z czołowymi operatorami. Oferujemy nie tylko zaawansowaną infrastrukturę i wysokiej jakości usługi, ale także elastyczność i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb biznesowych. To wszystko sprawia, że jesteśmy liderem w zapewnianiu niezawodnych i szybkich usług hostingowych.