VPS Ryzen

Ultra szybkie dyski SSD NVMe

High-performance AMD Ryzen

Pamięć RAM DDR5 4800MHz

BESTSELLER

Beginner

cena regularna
  PLN netto/mies.
vCPU

1

RAM

2 GB

Dysk

10 GB

Łącze

1 Gbps / nielimitowany

BESTSELLER

Master

cena regularna
  PLN netto/mies.
vCPU

2

RAM

2 GB

Dysk

20 GB

Łącze

1 Gbps / nielimitowany

BESTSELLER

Elite

cena regularna
  PLN netto/mies.
vCPU

2

RAM

4 GB

Dysk

50 GB

Łącze

1 Gbps / nielimitowany

BESTSELLER

Legendary

cena regularna
  PLN netto/mies.
vCPU

4

RAM

8 GB

Dysk

100 GB

Łącze

1 Gbps / nielimitowany

Spersonalizuj swój VPS Ryzen

 
Przesuń, aby dostosować
 
Przesuń, aby dostosować
 
Przesuń, aby dostosować

Potrzebujesz niestandardowej wyceny? Zapytaj o ofertę

Dodatkowy adres IPv4 to koszt +5 PLN

  .  
PLN netto/mies.

PLN netto/rok
Monitor ze stroną k.pl na zakładce serwery VPS. Obok ikony systemów operacyjnych Debian, KVM oraz Ubuntu

przewaga

Dlaczego warto wybrać nasz VPS AMD Ryzen?

AMD Ryzen 9 7950X3D
AMD Ryzen 9 7950X3D
Dzięki zastosowaniu technologii AMD 3D V-Cache w procesorze Ryzen 7950X3D, osiągasz znaczący wzrost wydajności w grach. Procesor ten, wyposażony pamięć cache o pojemności 144 MB, zapewnia niezrównaną wydajność, niezbędną w najbardziej wymagających tytułach. Jego maksymalne taktowanie w trybie Boost może sięgnąć 5,7 GHz, co czyni go idealnym wyborem dla gamingowych komputerów i specjalistycznych aplikacji.
Anty-DDoS
Infrastruktura Anty-DDoS
Chronimy Twoje usługi przed atakami! Posiadamy system filtrowania wykorzystujący DPDK. Ponadto Flow oraz Packet Sensor przeprowadzają dogłębną analizę pakietów, aby wykryć każdą anomalię ruchu.
Ultra szybka pamięć RAM DDR5
Ultra szybka pamięć RAM DDR5
Pamięć RAM DDR5 o taktowaniu aż 4800MHz znacząco przyspiesza przetwarzanie danych, zapewniając szybszą i bardziej wydajną pracę aplikacji oraz serwisów. Dzięki jednym z najszybszych pamięci na rynku możemy zagwarantować najwyższą wydajność oraz bardzo krótki czas dostępu do pamięci.
Nowoczesna infrastruktura
W pełni zarządzalna usługa
Instaluj dowolne oprogramowanie, które potrzebujesz. Możesz wzbogacić swoją usługę o dowolny serwer FTP, backup'u, bądź własne oprogramowanie hostingu plików! Jeżeli wyczerpiesz całe dostępne miejsce możesz je bez problemu powiększyć.
Nielimitowany transfer
Nielimitowany transfer
Nie ograniczamy przepływu danych do serwera, co pozwala użytkownikom swobodnie przesyłać i pobierać pliki bez żadnych ograniczeń. Nasza platforma oferuje nieograniczony transfer danych, zapewniając pełną wydajność i komfort korzystania z naszych usług.
Łącza światłowodowe
Łącza światłowodowe
Jesteśmy uczestnikami wszystkich dużych sieci OpenPeering w Polsce i Europie, takich jak: DE-CIX, TPIX, EPIX, WRIX. Posiadamy również styki z największymi operatorami Internetu na świecie (TIER-1), takimi jak Telia czy Lumen.
Eco
Ekologia
Dbany o naszą planetę! Wykorzystujemy odzyskiwanie ciepła z serwerów, które następnie wykorzystujemy do ogrzewania częsci biurowej budynku. Nasza firma od dawna korzysta z aut elektrycznych oraz jest zgodna z podejściem Zero Waste
ISO/IEC 27001
Certyfikat ISO/IEC 27001
Dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa, ochrony danych i poufności informacji znajdujących się w naszym Data Center, co potwierdza przyznanie certyfikatu ISO/IEC 27001.
GIT
Własna, polska serwerownia
KORBANK Data Center - centrum danych, jedno z największych publicznie dostępnych w regionie. Umiejscowienie Data Center (ul. Fabryczna 16K Wrocław) w geograficznym centrum aglomeracji wrocławskiej stanowi o jego atrakcyjności dla lokalnych operatorów telekomunikacyjnych.

Kontakt

Potrzebujesz niestandardowych rozwiązań? Napisz do nas!

Szczęśliwa kobieta wysyłająca wiadomość e-mail

Formularz kontaktowy

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Co to jest tryb Boost?

Tryb Boost to funkcja procesorów, która zwiększa ich taktowanie powyżej bazowej prędkości w celu zapewnienia lepszej wydajności podczas intensywnych zadań.

O ile DDR5 jest szybsze od DDR4?

DDR5 oferuje około 50-100% wyższą prędkość przesyłania danych niż DDR4, co przekłada się na szybsze przetwarzanie i lepszą wydajność systemu.

Jak wygenerować klucz publiczny?

Klucz publiczny należy wygenerować na swoim lokalnym komputerze. W zależności od systemu proces przebiega w poniższy sposób:

Linux:

  1. Otwórz terminal na swoim komputerze Linux.
  2. Wpisz polecenie ssh-keygen i naciśnij Enter. W odpowiedzi na to polecenie zostaniesz poproszony o wybranie lokalizacji, w której chcesz zapisać klucz i podanie hasła (opcjonalne).
  3. Jeśli podasz hasło, zostanie ono użyte do zabezpieczenia klucza prywatnego. Ważne jest, aby wybrać silne i unikalne hasło.
  4. Po podaniu hasła zostanie wygenerowany klucz prywatny i klucz publiczny. Klucz prywatny zostanie zapisany na Twoim komputerze, natomiast klucz publiczny zostanie wyświetlony na ekranie.
  5. Skopiuj klucz publiczny i wklej go we właściwym miejscu w panelu klienta.

Windows:

  1. Pobierz program PuTTYgen ze strony www.chiark.greenend.org.uk i zainstaluj go na swoim komputerze.
  2. Otwórz PuTTYgen i wybierz opcję "Generate" (Generuj).
  3. Przeciągnij myszką po obszarze podczas gdy klucz jest generowany (ruchy myszki pomagają w procesie losowania klucza).
  4. Po zakończeniu procesu generowania klucza, program wyświetli klucz publiczny i klucz prywatny.
  5. Wybierz opcję "Save pubic key" (Zapisz klucz publiczny) i zapisz klucz w wybranej lokalizacji na swoim komputerze bądź wklej w panelu klienta.

Uwaga: Pamiętaj, że klucz prywatny jest bardzo ważny i powinien być przechowywany w bezpiecznym miejscu, najlepiej zaszyfrowanym hasłem. Nie udostępniaj go nikomu, kto nie ma do niego dostępu.

VPS czy serwer dedykowany?

Decyzja o tym, czy wybrać VPS czy serwer dedykowany, zależy od Twoich potrzeb. Serwer dedykowany jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dużo mocy obliczeniowej i oczekują pełnego dostępu do zasobów serwera oraz kontroli. Serwer VPS wymaga mniejszego zaangażowania oraz zaplecza technicznego w jego utrzymaniu niż serwer dedykowany. VPS jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują wydajnego, elastycznego i skalowalnego serwera z zapewnioną wysoką dostępnością i niezawodnością.

Jakie parametry serwera powinienem wybrać?

Konfiguracja serwera VPS wymaga wyboru odpowiednich parametrów, takich jak ilość pamięci RAM, procesorów CPU oraz przestrzeń dyskowa. Dokonując wyboru należy wziąć pod uwagę wymagania Twojego środowiska, wielkość projektu i budżet, a także optymalne wykorzystanie zasobów. W zależności od projektu oraz charakterystyki uruchomionych usług zapotrzebowanie na CPU oraz RAM może być skrajnie różne. Aby uzyskać pomoc w temacie konfiguracji serwera VPS, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Czy moje dane są backupowane?

Dane na serwerze VPS są replikowane w celu zachowania integralności oraz bezpieczeństwa Twoich danych. Nie jest to jednak Backup. Nadal istnieje ryzyko zaszyfrowania bądź usunięcia przez osoby niepowołane. W zależności od usług backup można przeprowadzić na wiele sposobów. Jeżeli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.