Serwer VPS

Własna, polska serwerownia

Wydajne procesory Intel® Xeon®Gold

Szybkie dyski SSD NVMe

BESTSELLER

Basic

cena regularna
  PLN netto/mies.
vCPU

1

RAM

2 GB

Dysk

10 GB

Łącze

1 Gbps / nielimitowany

BESTSELLER

Basic+

cena regularna
  PLN netto/mies.
vCPU

2

RAM

2 GB

Dysk

20 GB

Łącze

1 Gbps / nielimitowany

BESTSELLER

Optima

cena regularna
  PLN netto/mies.
vCPU

2

RAM

4 GB

Dysk

50 GB

Łącze

1 Gbps / nielimitowany

BESTSELLER

Advance

cena regularna
  PLN netto/mies.
vCPU

4

RAM

8 GB

Dysk

100 GB

Łącze

1 Gbps / nielimitowany

Spersonalizuj swój serwer VPS

 
Przesuń, aby dostosować
 
Przesuń, aby dostosować
 
Przesuń, aby dostosować

Potrzebujesz niestandardowej wyceny? Zapytaj o ofertę

Dodatkowy adres IPv4 to koszt +5 PLN

  .  
PLN netto/mies.

PLN netto/rok
Monitor ze stroną k.pl na zakładce serwery VPS. Obok ikony systemów operacyjnych Debian, KVM oraz Ubuntu

przewaga

Dlaczego warto wybrać nasz serwer VPS?

Łącza światłowodowe
Łącza światłowodowe
Jesteśmy uczestnikami wszystkich dużych sieci OpenPeering w Polsce i Europie, takich jak: DE-CIX, TPIX, EPIX, WRIX. Posiadamy również styki z największymi operatorami Internetu na świecie (TIER-1), takimi jak Telia czy Lumen.
Anty-DDoS
Infrastruktura Anty-DDoS
Chronimy Twoje usługi przed atakami! Posiadamy system filtrowania wykorzystujący DPDK. Ponadto Flow oraz Packet Sensor przeprowadzają dogłębną analizę pakietów, aby wykryć każdą anomalię ruchu.
Ceph
Ceph
System pamięci typu SDS(Software-defined storage). Dzięki rozwiązaniu zyskujesz bezpieczeństwo swoich danych z replikacją 3!
ram-ddr4
Stabilność dzięki DDR4 ECC
Gwarantujemy stabilność i niezawodność dzięki zastosowaniu pamięci RAM DDR4 z ECC (Error-Correcting Code). Pozwala to naszym serwerom na wykrywanie i korygowanie błędów, zwiększając bezpieczeństwo i ciągłość działania aplikacji klientów. Pamięć RAM DDR4 z ECC to idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują solidnej platformy do ważnych operacji biznesowych.
GIT
Własna, polska serwerownia
KORBANK Data Center - centrum danych, jedno z największych publicznie dostępnych w regionie. Umiejscowienie Data Center (ul. Fabryczna 16K Wrocław) w geograficznym centrum aglomeracji wrocławskiej stanowi o jego atrakcyjności dla lokalnych operatorów telekomunikacyjnych.
Dysk NVMe
Szybkie dyski SSD NVMe
Szybkość ładowania stron ma kluczowe znaczenie dla Twoich potencjalnych klientów. Dzięki zastosowaniu wydajnych dysków SSD NVMe skracamy czas ładowania strony 6-krotnie! Sprzętowy kontroler RAID w trybie RAID 10 gwarantuje jeszcze większą liczbę IOPS a także stabilność i bezpieczeństwo Twoich danych.

Kontakt

Potrzebujesz niestandardowych rozwiązań? Napisz do nas!

Szczęśliwa kobieta wysyłająca wiadomość e-mail

Formularz kontaktowy

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Jak wygenerować klucz publiczny?

Klucz publiczny należy wygenerować na swoim lokalnym komputerze. W zależności od systemu proces przebiega w poniższy sposób:

Linux:

  1. Otwórz terminal na swoim komputerze Linux.
  2. Wpisz polecenie ssh-keygen i naciśnij Enter. W odpowiedzi na to polecenie zostaniesz poproszony o wybranie lokalizacji, w której chcesz zapisać klucz i podanie hasła (opcjonalne).
  3. Jeśli podasz hasło, zostanie ono użyte do zabezpieczenia klucza prywatnego. Ważne jest, aby wybrać silne i unikalne hasło.
  4. Po podaniu hasła zostanie wygenerowany klucz prywatny i klucz publiczny. Klucz prywatny zostanie zapisany na Twoim komputerze, natomiast klucz publiczny zostanie wyświetlony na ekranie.
  5. Skopiuj klucz publiczny i wklej go we właściwym miejscu w panelu klienta.

Windows:

  1. Pobierz program PuTTYgen ze strony www.chiark.greenend.org.uk i zainstaluj go na swoim komputerze.
  2. Otwórz PuTTYgen i wybierz opcję "Generate" (Generuj).
  3. Przeciągnij myszką po obszarze podczas gdy klucz jest generowany (ruchy myszki pomagają w procesie losowania klucza).
  4. Po zakończeniu procesu generowania klucza, program wyświetli klucz publiczny i klucz prywatny.
  5. Wybierz opcję "Save pubic key" (Zapisz klucz publiczny) i zapisz klucz w wybranej lokalizacji na swoim komputerze bądź wklej w panelu klienta.

Uwaga: Pamiętaj, że klucz prywatny jest bardzo ważny i powinien być przechowywany w bezpiecznym miejscu, najlepiej zaszyfrowanym hasłem. Nie udostępniaj go nikomu, kto nie ma do niego dostępu.

VPS czy serwer dedykowany?

Decyzja o tym, czy wybrać VPS czy serwer dedykowany, zależy od Twoich potrzeb. Serwer dedykowany jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dużo mocy obliczeniowej i oczekują pełnego dostępu do zasobów serwera oraz kontroli. Serwer VPS wymaga mniejszego zaangażowania oraz zaplecza technicznego w jego utrzymaniu niż serwer dedykowany. VPS jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują wydajnego, elastycznego i skalowalnego serwera z zapewnioną wysoką dostępnością i niezawodnością.

Jakie parametry serwera powinienem wybrać?

Konfiguracja serwera VPS wymaga wyboru odpowiednich parametrów, takich jak ilość pamięci RAM, procesorów CPU oraz przestrzeń dyskowa. Dokonując wyboru należy wziąć pod uwagę wymagania Twojego środowiska, wielkość projektu i budżet, a także optymalne wykorzystanie zasobów. W zależności od projektu oraz charakterystyki uruchomionych usług zapotrzebowanie na CPU oraz RAM może być skrajnie różne. Aby uzyskać pomoc w temacie konfiguracji serwera VPS, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Czy moje dane są backupowane?

Dane na serwerze VPS są replikowane w celu zachowania integralności oraz bezpieczeństwa Twoich danych. Nie jest to jednak Backup. Nadal istnieje ryzyko zaszyfrowania bądź usunięcia przez osoby niepowołane. W zależności od usług backup można przeprowadzić na wiele sposobów. Jeżeli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Co to jest dysk ssd?

SSD (Solid State Drive) to nośnik danych wykorzystujący technologię pamięci flash. Jest on znacznie szybszy i bardziej wytrzymały niż tradycyjny dysk twardy, dzięki czemu oferuje lepszą wydajność i wyższą niezawodność. SSD oferuje niższy czas dostępu i szybsze wczytywanie aplikacji oraz plików, co przekłada się na wydajność Twojej usługi.

Co to jest dysk chmurowy (Ceph)?

Ceph jest systemem typu SDS (Software Definied Storage) a więc przechowujący dane jako obiekty. Oferuje on wysoką wydajność, niezawodność oraz elastyczność. Ceph składa się z szeregu serwerów i podsystemów, które umożliwiają skalowanie i tworzenie kopii danych oraz ich bezpieczne przechowywanie. Dzięki przechowywaniu kopii danych w trzech różnych miejscach praktycznie do 0 minimalizujemy możliwość awarii.

Czy nasz VPS może być serwerem proxy?

Nasze VPS są dostosowane do różnorodnych zastosowań zgodnych z prawem. Klienci mają swobodę w wyborze sposobu wykorzystania zasobów serwera, o ile działania te są legalne w świetle Polskiego prawa. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę, że nasze serwery wirtualne nie służą do obsługi dużej ilości transferu danych. W przypadku stwierdzenia ciągłego, intensywnego przesyłu danych, rzędu kilkuset Mbps, możemy być zmuszeni do ograniczenia przepustowości połączenia w celu zapewnienia optymalnej wydajności i stabilności usług dla wszystkich naszych użytkowników. Taka decyzja jest zawsze dokładnie rozważana i stosowana w celu zapewnienia równowagi pomiędzy potrzebami poszczególnych klientów a ogólną wydajnością naszej infrastruktury.